LOGO shield  MICROS SHC LOGO1                                                                                                                     Flag of Greece.svg    ss1280px Flag of the United Kingdom.svg  

 

 

Menu

13123177 256520711366956 3997514229864623246 oΜε βάση τον αριθμό των επιτυχόντων μαθητών, το Σχολείο μας (ανάμεσα σε περίπου 800 σχολεία που συμμετείχαν) έλαβε:

  • την 1η θέση Πανελλαδικώς (σε Γυμνάσια-Λύκεια),
  • την 3η θέση Πανελλαδικώς (σε Δημοτικά-Γυμνάσια-Λύκεια)

Τα ονόματα των διακριθέντων μαθητών μας:

Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΤΑΞΗ
1 ΒΑΡΑΝΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Β ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ
2 ΓΕΩΡΓΑΝΤΑ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ Β ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ
3 ΓΚΙΚΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ Β ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ
4 ΓΟΥΜΕΝΑΚΗ ΣΟΦΙΑ Β ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ
5 ΕΥΑΓΓΕΛΙΟΥ ΜΑΡΙΟΣ Β ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ
6 ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΑΝΤΡΕΑΣ Β ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ
7 ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ Β ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ
8 ΛΟΓΟΘΕΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΜΑΡΙΟΣ Β ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ
9 ΛΟΥΪΖΟΥ ΓΑΒΡΙΕΛΛΑ-ΡΟΖΙΝΑ Β ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ
10 ΜΑΡΑΓΚΟΥΔΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Β ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ
11 ΜΑΡΤΣΟΥΚΟΥ ΙΩΑΝΝΑ-ΕΛΕΝΗ Β ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ
12 ΜΠΟΥΡΙΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Β ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ
13 ΠΑΝΤΕΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ-ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ Β ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ
14 ΡΑΛΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Β ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ
15 ΡΟΥΣΣΟΥ ΜΑΡΙΝΑ Β ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ
16 ΣΤΑΣΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Β ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ
17 ΒΡΥΩΝΗ ΑΙΜΙΛΙΑ Γ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ
18 ΚΑΡΑΠΑΝΟΥ ΑΝΝΑ Γ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ
19 ΜΠΑΡΤΖΗΣ ΕΚΤΟΡΑΣ-ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Γ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ
20 ΜΠΕΡΣΙΜΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ Γ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ
21 ΠΑΠΑΡΟΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Γ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ
22 ΠΡΕΝΤΖΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Γ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ
23 ΣΙΑΜΑ ΑΡΓΥΡΩ Γ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ
24 ΧΑΛΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Γ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ
25 ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Δ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ
26 ΒΟΥΡΚΟΥΤΙΩΤΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ- ΣΟΦΙΑ Δ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ
27 ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Δ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ
28 ΚΕΡΑΜΙΔΑ ΕΙΡΗΝΗ Δ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ
29 ΞΕΝΟΦΩΝΤΟΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ Δ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ
30 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Δ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ
31 ΡΩΤΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Δ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ
32 ΣΠΑΝΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Δ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ
33 ΤΣΙΑΚΙΡΗ ΝΑΤΑΛΙΑ Δ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ
34 ΤΣΙΩΚΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Δ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ
35 ΣΗΦΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Δ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ
36 ΒΟΥΡΚΟΥΤΙΩΤΗΣ ΚΙΜΩΝ Ε ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ
37 ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ε ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ
38 ΜΑΓΚΛΑΡΑ ΕΛΕΝΗ Ε ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ
39 ΜΙΚΕΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ Ε ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ
40 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ Ε ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ
41 ΠΟΓΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Ε ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ
42 ΓΚΙΚΑ ΑΛΕΞΙΑ ΣΤ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ
43 ΕΥΦΡΟΣΥΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΣΤ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ
44 ΛΙΟΣΗΣ ΜΙΧΑΗΛ-ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΤ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ
45 ΜΕΡΕΜΕΤΗΣ ΝΕΣΤΩΡ ΣΤ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ
46 ΒΛΑΣΣΑ ΑΝΤΙΓΟΝΗ Α ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ
47 ΒΡΥΩΝΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ Α ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ
48 ΚΑΖΑΚΟΣ ΙΑΣΟΝΑΣ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ
49 ΠΑΠΑΓΓΕΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ Α ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ
50 ΣΤΑΜΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ Α ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ
51 ΣΤΕΦΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ
52 ΣΤΟΛΗ ΛΥΔΙΑ Α ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ
53 ΑΠΕΡΓΗΣ ΙΩΣΗΦ Β ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ
54 ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Β ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ
55 ΖΕΡΒΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Β ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ
56 ΚΑΡΑΒΕΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Β ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ
57 ΚΑΡΑΜΑΛΗ ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ Β ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ
58 ΚΑΤΡΑΜΑΔΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Β ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ
59 ΚΕΡΑΜΙΔΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Β ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ
60 ΚΟΥΝΤΟΥΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ Β ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ
61 ΞΕΝΟΦΩΝΤΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Β ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ
62 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Β ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ
63 ΣΤΑΥΡΑΚΑΚΗ ΘΕΟΔΩΡΑ Β ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ
64 ΤΣΑΜΑΝΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Β ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ
65 ΤΣΙΟΚΑ ΘΑΛΕΙΑ Β ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ
66 ΦΡΑΓΚΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Β ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ
67 ΓΙΩΤΗ ΙΩΑΝΝΑ Γ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ
68 ΓΚΙΚΑΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ Γ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ
69 ΓΥΠΑΡΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ Γ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ
70 ΙΑΤΡΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ Γ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ
71 ΚΟΤΖΟΧΑΜΠΟΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ Γ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ
72 ΜΑΔΕΝΤΖΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Γ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ
73 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ Γ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ
74 ΠΑΠΠΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Γ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ
75 ΤΣΕΒΑ ΑΡΕΤΗ Γ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ
76 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ Α ΛΥΚΕΙΟΥ
77 ΜΑΖΙΑΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α ΛΥΚΕΙΟΥ
78 ΜΑΝΙΑΤΑΚΟΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ Α ΛΥΚΕΙΟΥ
79 ΜΑΝΤΟΥΔΙΩΤΗ ΣΟΦΙΑ Α ΛΥΚΕΙΟΥ
80 ΜΑΡΑΣ ΑΛΕΞΙΟΣ Α ΛΥΚΕΙΟΥ
81 ΜΠΑΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Α ΛΥΚΕΙΟΥ
82 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ Α ΛΥΚΕΙΟΥ
83 ΠΑΤΣΑΝΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α ΛΥΚΕΙΟΥ
84 ΣΚΛΗΡΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Α ΛΥΚΕΙΟΥ
85 ΣΚΛΗΡΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Α ΛΥΚΕΙΟΥ
86 ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ Α ΛΥΚΕΙΟΥ

"Το Σχολείο του μέλλοντος είναι εδώ, ψηφιακό, βιωματικό, διαδραστικό"