logo 70

Menu

Με ιδιαίτερη χαρά σας ενημερώνουμε ότι στον 79ο Πανελλήνιο Μαθηματικό Διαγωνισμό «ο Θαλής-2018» της Ελληνικής Μαθηματικής Εταιρείας, το σχολείο μας (Γυμνάσιο - Λύκειο), ανάμεσα σε περίπου 1150 σχολεία που συμμετείχαν, έλαβε:
• την 1η θέση στην Α΄ και Γ΄ Αθήνας, Ανατολική και Δυτική Αττική, Πειραιά
• την 6η θέση Πανελλαδικώς.

Οι επιτυχόντες μαθητές μας:
Α.Α. ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΤΑΞΗ
1 ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΝΕΚΤΑΡΙΑ Β' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ
2 ΒΟΝΔΙΚΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Β' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ
3 ΕΥΑΓΓΕΛΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Β' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ
4 ΖΕΡΒΑ ΦΙΛΙΩ Β' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ
5 ΙΟΡΔΑΝΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Β' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ
6 ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Β' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ
7 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Β' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ
8 ΚΑΡΑΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Β' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ
9 ΚΑΡΓΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ Β' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ
10 ΚΑΡΤΣΟΥΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ Β' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ
11 ΚΑΣΤΑΝΟΥ ΕΛΕΝΗ ΗΛΙΑΝΑ Β' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ
12 ΚΙΤΣΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Β' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ
13 ΚΟΤΤΑΡΙΔΗ ΜΑΡΙΑ Β' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ
14 ΚΟΥΡΤΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ Β' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ
15 ΚΥΡΙΑΖΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ Β' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ
16 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΩΣΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Β' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ
17 ΜΑΓΚΛΑΡΑ ΕΛΕΝΗ Β' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ
18 ΜΕΝΕΓΑΚΗΣ ΜΑΡΙΟΣ Β' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ
19 ΜΙΚΕΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ Β' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ
20 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΘΑ Β' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ
21 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ Β' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ
22 ΠΑΝΚΟΥ ΑΜΑΛΙΑ Β' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ
23 ΠΕΤΡΑΚΑΛΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Β' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ
24 ΠΟΓΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Β' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ
25 ΡΙΣΣΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ Β' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ
26 ΤΕΓΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Β' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ
27 ΤΣΑΝΤΗΛΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ Β' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ
28 ΧΑΡΑΛΑΜΠΑΚΗ ΑΝΘΗ Β' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ
29 ΓΙΩΤΙΤΣΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Γ' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ
30 ΓΟΥΝΑΡΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ
31 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΙΩΝ Γ' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ
32 ΖΑΦΕΙΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Γ' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ
33 ΚΑΡΑΜΠΟΥΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Γ' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ
34 ΚΑΡΑΤΖΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Γ' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ
35 ΚΑΤΡΑΜΑΔΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΑ Γ' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ
36 ΚΕΡΑΜΙΔΑΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Γ' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ
37 ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΗΣ Γ' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ
38 ΜΟΥΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Γ' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ
39 ΜΠΟΠΛΙΑΝΙΩΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ Γ' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ
40 ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ Γ' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ
41 ΠΑΠΠΑ ΙΩΑΝΝΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ Γ' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ
42 ΤΟΛΙΑ ΠΗΝΕΛΟΠΗ Γ' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ
43 ΓΙΑΝΝΟΠΑΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α' ΛΥΚΕΙΟΥ
44 ΓΟΥΝΑΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α' ΛΥΚΕΙΟΥ
45 ΔΙΑΜΑΝΤΟΥΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Α' ΛΥΚΕΙΟΥ
46 ΜΠΑΤΣΑΟΥΡΑ ΜΑΡΙΑΝΝΑ Α' ΛΥΚΕΙΟΥ
47 ΠΑΠΑΓΓΕΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ Α' ΛΥΚΕΙΟΥ
48 ΡΑΠΤΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Α' ΛΥΚΕΙΟΥ
49 ΣΤΑΜΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ Α' ΛΥΚΕΙΟΥ
50 ΣΥΓΚΕΛΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ Α' ΛΥΚΕΙΟΥ
51 ΤΖΩΡΤΖΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Α' ΛΥΚΕΙΟΥ
52 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ Β' ΛΥΚΕΙΟΥ
53 ΑΠΕΡΓΗΣ ΙΩΣΗΦ Β' ΛΥΚΕΙΟΥ
54 ΚΑΡΑΒΕΛΟΣ ΑΘΝΑΣΙΟΣ Β' ΛΥΚΕΙΟΥ
55 ΚΕΡΑΜΙΔΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Β' ΛΥΚΕΙΟΥ
56 ΚΟΥΝΤΟΥΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ Β' ΛΥΚΕΙΟΥ
57 ΤΣΑΤΡΑΦΙΛΗ ΕΙΡΗΝΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ Β' ΛΥΚΕΙΟΥ
58 ΒΛΑΧΟΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Γ' ΛΥΚΕΙΟΥ
59 ΧΑΤΖΗΛΙΑ ΗΛΙΑΝΑ Γ' ΛΥΚΕΙΟΥ

Οι παραπάνω μαθητές προκρίθηκαν στη 2η φάση του Διαγωνισμού «ο Ευκλείδης». Συγχαρητήρια στα παιδιά μας και στους εκπαιδευτικούς τους που τα προετοίμασαν.

thalis2018

 

"Το Σχολείο του μέλλοντος είναι εδώ, ψηφιακό, βιωματικό, διαδραστικό"