LOGO shield  MICROS SHC LOGO1

 

Menu

thalis2016Με ιδιαίτερη χαρά σας ενημερώνουμε ότι στον 77ο Πανελλήνιο Μαθηματικό Διαγωνισμό «ο Θαλής-2016» της Ελληνικής Μαθηματικής Εταιρείας, το Σχολείο μας (Γυμνάσιο - Λύκειο), ανάμεσα σε περίπου 1100 σχολεία που συμμετείχαν, έλαβε:

την 1η θέση στην Α΄ Αθήνας, Γ΄ Αθήνας, Δυτική Αττική και Πειραιά και
την 4η θέση Πανελλαδικώς.

Οι επιτυχόντες μαθητές μας:

1 ΑΠΟΖΙΔΗ ΜΑΡΙΑ Β' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ
2 ΒΛΑΣΣΑ ΑΝΤΙΓΟΝΗ Β' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ
3 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Β' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ
4 ΓΚΑΝΑΤΣΙΟΣ ΑΡΓΥΡΗΣ Β' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ
5 ΓΚΟΥΓΚΟΥΣΗ ΙΩΑΝΝΑ ΕΥΣΤΑΘΙΑ Β' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ
6 ΓΟΥΝΑΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Β' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ
7 ΚΑΖΑΚΟΣ ΙΑΣΟΝΑΣ Β' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ
8 ΚΑΡΑΤΖΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Β' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ
9 ΚΟΙΛΙΑ ΖΩΗ Β' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ
10 ΚΡΑΝΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Β' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ
11 ΜΑΝΤΟΥΔΙΩΤΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ Β' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ
12 ΜΗΛΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Β' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ
13 ΜΠΑΡΑΚΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ ΙΡΙΔΑ Β' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ
14 ΜΠΟΖΙΝΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ Β' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ
15 ΜΠΟΥΤΣΙΝΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ Β' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ
16 ΜΥΛΩΝΑ ΘΕΟΔΩΡΑ Β' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ
17 ΠΑΠΑΓΓΕΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ Β' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ
18 ΡΑΝΤΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Β' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ
19 ΣΤΑΜΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ Β' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ
20 ΣΤΕΦΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Β' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ
21 ΣΤΟΛΗ ΛΥΔΙΑ Β' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ
22 ΣΤΡΑΤΑΚΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ Β' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ
23 ΤΖΩΡΤΖΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Β' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ
24 ΨΥΛΛΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ Β' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ
25 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ Γ' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ
26 ΑΠΕΡΓΗΣ ΙΩΣΗΦ Γ' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ
27 ΒΑΛΑΣΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Γ' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ
28 ΓΟΥΝΑΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Γ' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ
29 ΚΑΡΑΒΕΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Γ' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ
30 ΚΑΡΑΜΑΛΗ ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ Γ' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ
31 ΚΕΡΑΜΙΔΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Γ' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ
32 ΚΟΥΝΤΟΥΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ Γ' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ
33 ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ-ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ Γ' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ
34 ΠΑΛΗΟΥ ΙΩΑΝΝΑ Γ' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ
35 ΤΖΑΒΛΑΚΗ ΣΤΕΦΑΝΙΑ Γ' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ
36 ΤΣΑΜΑΝΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Γ' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ
37 ΤΣΙΟΚΑ ΘΑΛΕΙΑ Γ' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ
38 ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗ ΑΝΝΕΤΑ Γ' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ
39 ΨΑΡΡΑ ΔΙΟΝΥΣΙΑ Γ' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ
40 ΒΑΛΑΚΩΣΤΑΣ ΜΑΡΙΟΣ Α' ΛΥΚΕΙΟΥ
41 ΒΛΑΧΟΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α' ΛΥΚΕΙΟΥ
42 ΓΥΠΑΡΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ Α' ΛΥΚΕΙΟΥ
43 ΙΑΤΡΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ Α' ΛΥΚΕΙΟΥ
44 ΚΟΤΖΟΧΑΜΠΟΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ Α' ΛΥΚΕΙΟΥ
45 ΜΑΔΕΝΤΖΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α' ΛΥΚΕΙΟΥ
46 ΝΙΚΟΛΙΝΤΑΗΣ ΦΩΤΗΣ Α' ΛΥΚΕΙΟΥ
47 ΠΑΝΤΕΡΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Α' ΛΥΚΕΙΟΥ
48 ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ Α' ΛΥΚΕΙΟΥ
49 ΠΑΠΠΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Α' ΛΥΚΕΙΟΥ
50 ΡΑΠΤΗ ΜΑΡΙΑ Α' ΛΥΚΕΙΟΥ
51 ΣΧΟΙΝΟΧΩΡΙΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Α' ΛΥΚΕΙΟΥ
52 ΧΑΤΖΗΛΙΑ ΗΛΙΑΝΑ Α' ΛΥΚΕΙΟΥ
53 ΧΡΙΣΤΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Α' ΛΥΚΕΙΟΥ
54 ΕΛΙΣΣΑΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Β' ΛΥΚΕΙΟΥ
55 ΚΑΛΥΒΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ Β' ΛΥΚΕΙΟΥ
56 ΜΑΡΑΣ ΑΛΕΞΙΟΣ Β' ΛΥΚΕΙΟΥ
57 ΜΠΑΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Β' ΛΥΚΕΙΟΥ
58 ΧΟΝΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Β' ΛΥΚΕΙΟΥ
59 ΔΡΟΣΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ Γ' ΛΥΚΕΙΟΥ
60 ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΙΑΚΩΒΟΣ-ΦΑΝΟΥΡΙΟΣ Γ' ΛΥΚΕΙΟΥ
61 ΣΚΡΕΜΠΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Γ' ΛΥΚΕΙΟΥ

Οι παραπάνω μαθητές προκρίθηκαν στη 2η φάση του Διαγωνισμού «ο Ευκλείδης». Συγχαρητήρια στα παιδιά μας και στους εκπαιδευτικούς τους που τα προετοίμασαν.

AFISA THALIS 17

"Το Σχολείο του μέλλοντος είναι εδώ, ψηφιακό, βιωματικό, διαδραστικό"